Pateikiamos tik orientacinės kainos. Norėdami sužinoti detalesnę projekto kainą, naudokitės Projekto kainos įvertinimo forma

 

Informacinis tinklapis. Dažniausiai susideda iš kelių skilčių (pvz. "Apie įmonę", "Paslaugos", "Klientai", "Kontaktai" ir pan.). Tinklapyje galite turėti tiek puslapių, kiek pageidaujate. Galimos įvairios funkcijos, kaip foto/video galerija, svečių knyga, kontaktų/užsakymų  forma, forumas, vartotojų registracija ir pan. Lengvai valdoma naudojant TVS (turinio valdymo sistema), beveik visą informaciją savo tinklapyje galėsite koreguoti patys. Originalus, pagal individualius pageidavimus sukurtas dizainas.


Preliminari kūrimo kaina: 1000 EUR - 4000 EUR


 

Tinklapis su prekių katalogu. Itin patrauklus variantas įmonėms, norinčioms pradėti aktyvesnę veiklą internete. Tai informacinis tinklapis, bet su įmonės prekėmis ar paslaugomis. Sudėtingesnis ir didesnis internetinės svetainės variantas.


Preliminari kūrimo kaina: 1500 EUR - 8000 EUR


 

Internetinė parduotuvė. Tinklapis su prekių katalogu, tačiau yra galimybė pirkti prekes/paslaugas internetu. Mokėti už prekes galima per pagrindines mokėjimo sistemas kaip Paypal, Moneybookers ir kt. Jei parduotuvė orientuota į Lietuvos rinką - optimaliausias mokėjimo modelis yra per mokejimai.lt sistemą. Taip pat galime susieti sistemą su bankų mokejimo sistemomis tiesiogiai. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis.

 

Preliminari kūrimo kaina: 2000 EUR - 12 000 EUR


 

Interneto svetainės administravimas. Jei neturite laiko arba nenorite gilintis į turinio valdymo sistemos ypatumus - tinklapio administravimą galite patikėti mums. Priklausomai nuo tinklapio dydžio ir specifikos administravimo kaina gali skrtis kelis kartus.


Preliminari kaina: 100 - 500 EUR/mėn.


 

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). Optimizacija gali būti dalinė arba pilna. Pilna tinklapio optimizacija yra ganėtinai brangi, tačiau kaina labai priklauso nuo užsakovo konkurentų skaičiaus ir jų tinklapių optimizavimo lygio.


Dalinės optimizacijos kaina: 150 EUR - 500 EUR
Pilnos optimizacijos kaina: prašom teirautis


Jeigu pageidaujama itin specifinių paslaugų, didelės interneto parduotuvės - dėl kainos susisiekite su mumis